ukr
Глобине
06:09
Нітроамофоска Мінеральне Добриво NPK-16

Нітроамофоска Мінеральне Добриво NPK-16

900 грн  /штука
Скорик Богдан Іванович, менеджер
на Флагма з 23 квітня 2018
Продам

Вітчизняне сільське господарство володіє широким спектром ефективних інструментів впливу на майбутній урожай сільгоспкультур. Мова йде і про дотримання технології вирощування, і про захист рослин від негативних чинників, і про використання мінеральних добрив. З останніми необхідно бути надзвичайно обережними, адже надмірне внесення добрив може дати неочікуваний та небезпечний ефект – вирощена продукція буде містити, наприклад, нітрати, що шкодять здоров’ю людини, а ґрунти постраждають від перенасичення певним елементом.

Дотримуватись інструкцій використання та норм внесення – це одне із найважливіших правил роботи з мінеральними добривами. У даному матеріалі ми поговоримо про особливості застосування нітроамофоски – одного із найбільш популярних добрив серед українських аграріїв.

Вказане мінеральне добриво має декілька назв. Перша з них – це азофоска, а нітроамофоскою його назвали тому, що азот у удобренні міститься у нітратній формі. Проте, незважаючи на страшне для багатьох слово «нітрати», не потрібно побоюватись використання цього виду підживлення, головне — дотримуватись чітких правил при його застосуванні:

Нітроамофоска завдяки нітратній формі азоту чудово засвоюється кореневою системою культур, проте, при надлишковому внесенні, відбувається накопичення шкідливих речовин у плодах. Тому ніколи не слід перевищувати норму внесення добрива, яка зазначена у інструкції.
Необхідно проводити ротацію по внесенню добрив: так, наприклад, якщо два роки поспіль посівна площа удобрювалась нітроамофоскою, то на третій рік варто застосовувати лише органічні добрива (найкраще – компости, перегній). Таким чином, можна буде уникнути накопичення нітратів у ґрунті.
Азофоску не можна вносити у холодний ґрунт, тому що це сприяє концентрації нітратів, особливо у верхніх прошарках землі. Тому, якщо заплановане осіннє внесення даного добрива, то його краще проводити не пізніше середини вересня. Якщо весняне – то в кінці травня, коли ґрунт вже достатньо прогрітий весняним теплом.

Оновлено: 1 грудня 2018, 08:46
    переглядів: 36
Схожі оголошення
від 13 400 грн /т оптом
Педаш, ПП, Черкаси, 84 км
Нитроаммофоска, азофоска, нитрофоска, марка NPK 16:16:16, NPKS...
Ціна не вказана
НВК ПФ Захист Рослин 2000, ПП, Черкаси, 84 км
Наше підприємство "Захист Рослин 2000" впродовж 16 років здійснює...
13 350 грн /т ціна
Биом-Центр, ТОВ, Черкаси, 84 км
Нітроамофоска - це сучасний комплекс мінеральних добрив, що складається...
13 100 грн /т ціна
АГРО ХІМ, ТОВ, Черкаси, 84 км
Компанія реалізує якісні мінеральні добрива, Нітроамофоска NPK...
×
×
Флагма* Сайти 54 країни
×
×
×