ukr
Глобине
10:24
1/2
Десикант Альфа Дикват аналог Реглон
Десикант Альфа Дикват аналог Реглон - фото 1 Десикант Альфа Дикват аналог Реглон - фото 2

Десикант Альфа Дикват аналог Реглон

190 грн  /літр
Скорик Богдан Іванович, менеджер
на Флагма з 23 квітня 2018
Продам

Контактний десикант суцільної дії.

Переваги
Надзвичайно швидка дія препарату та переконливий результат.
Можливість розпочати збирання врожаю на 10 днів раніше звичайних строків.
Дає можливість отримати насіння з низькою вологістю, зменшуючи витрати на сушіння.
Підвищує врожайність за рахунок зменшення втрат.
Знищує вегетуючі бур’яни.
Не має негативного впливу на якість насіння, не змінює його кислотно-жировий склад.
Низькі затрати на проведення десикації.
Механізм дії
Діюча речовина дикват швидко поглинається зеленими частинами рослин та перетворюється на перекис водню, що руйнує стінки мембран клітин. Це призводить до засихання всіх зелених частин рослини, на яку потрапив препарат. Десикація проходить тільки на початку процесу фотосинтезу. Але під дією ультрафіолетового проміння перекис водню швидко розпадається, тому для забезпечення високої ефективності обробку Альфа-Дикватом рекомендується проводити у похмурий день або ввечері. В цьому випадку відбувається більш глибоке проникнення диквату в рослину за рахунок відстрочки руйнування клітини до початку процесу фотосинтезу та забезпечується більш рівномірна десикація.

Властивості
Швидко поглинається рослинами та забезпечує швидке і рівномірне дозрівання, що дозволяє провести збирання в ранні строки та при будь-якій погоді. Крім культурних рослин, висушує бур’яни, що полегшує збирання врожаю. Зупиняє розвиток та розповсюдження хвороб (біла та сіра гнилі соняшника). Дикват швидко розпадається у рослинах, тому можна застосовувати препарат на насіннєвих ділянках та культурах харчового призначення. Швидко поглинається рослинами та забезпечує швидке і рівномірне дозрівання, що дозволяє провести збирання в ранні строки та при будь-якій погоді. Крім культурних рослин, висушує бур’яни, що полегшує збирання врожаю. Зупиняє розвиток та розповсюдження хвороб (біла та сіра гнилі соняшника). Дикват швидко розпадається у рослинах, тому можна застосовувати препарат на насіннєвих ділянках та культурах харчового призначення.

Загальні рекомендації
Препарат застосовують на посівах соняшнику у фазі побуріння кошиків. Рекомендується використовувати тільки чисту воду. Під час внесення робоча швидкість агрегату повинна становити 7-10 км/год. Обов’язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі і повного змочування рослин під час проведення внесення препарату. Обробку рекомендується проводити ввечері або вдень за умов хмарної погоди. У сонячну та жарку погоду десикація проходить швидко, але менш ефективно. Вранці обробляти не рекомендується. Забороняється проводити обприскування при швидкості вітру більше 3-4 м/с. Бакові суміші з іншими загальновживаними пестицидами на відповідних культурах не рекомендуються через неспівпадіння строків застосування. Для підвищення ефективності десикації слід до розчину Альфа-Диквату додавати ПАР Альфалип (0,1 л/100 л води) або карбамід, аміачну селітру.

Норма витрати робочої рідини
Надземне обприскування – 250-400 л/га, авіаційне – 50-70 л/га.
Шкідливі об'єкти
Попеляста гниль стебла (вугільна гниль) - Sclerotium bataticola Taub.
Дзвінець великий - Rhinanthus major L.
Хвощ польовий - Eguisetum arvense L.
Шпергель звичайний - Spergula arvensis L.

Оновлено: 13 січня 2019, 13:16
переглядів: 16
Схожі оголошення
180 грн /л ціна
Агрохімія, ТОВ, Глобине
Препарат контактної дії для десикації посівів сільськогосподарських...
190 грн /л ціна
Агрохімія, ТОВ, Глобине
Контактний десикант для підсушування рослин перед збиранням урожаю і...
3.62 $ /л ціна
Перша Сотка, ТОВ, Кременчук, 40 км
Cистемний післясходовий гербіцид суцільної дії для знищення...
×
×
×
×
×